Súčasný zamestnanec Pred 1 mesiacom Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

Výplata vždy načas

Negatíva firmy

*Nevzdelaný managment, dosadený ľudia do milión zbytočných stoličiek, žiaľ potom neostáva na ocenenie ľudí v prevádzke. *Nízke platové ohodnotenie, pohotovosť na pracovisku (ste v robote 13 hodín ale započítajú vám len 10 do normy) *Starý vozový park a ten nový je extrémne poruchový *práca v prevádzke je veľmi náročná, zodpovedná, je v nej veľa nočných-mesačne aj 70h *dlhé pracovné zmeny-10-15h, prespávanie mimo domova, počas pohotovosti na pracovisku prespávanie vo vlaku, starých chajdách nespĺňajuce základné hygienické podmienky *pravidelné skúšky-každé 3 roky, veľké prehliadky-každých 5 rokov *za pozitíva vas nikto neodmení, ale keď spravíte niečo zlé, strhnú vám prémie aj za nezapnutý gombík

Odporúčanie pre management

Dosadiť do manažérskych pozícii fundovaných ľudí, ktorí vedia menežovať takúto firmu, zredukovať stovky zbytočných kancelárskych pozícií na Rožňavskej a zvýšiť plat ľuďom v prevádzke pretože sú NEDOCENENI!!!! Sú to kľúčovi ľudia ktorí zabezpečujú podstatu firmy!!!

Ďalšie recenzie firmy ZSSK

Bývalý zamestnanec Pred 10 mesiacmi Bratislava

Pozitíva firmy

Asi iba plat na čas, a že raz bol dokonca bonus na vianoce

Negatíva firmy

Katastrofálne pracovné podmienky, špina všade kam som si sadol, pri nástupe dajú jedny onosené monterky v ktorých máš byť polroka, absolútny nezáujem o zdravie a bezpečnosť pri práci, keby som si nevypýtal respiračnú masku tak by mi ju nikto sám od seba nedal. Štyria elektromechanici mali urobiť revíziu za osem hodín prácu na ktorú by nestačilo ani osem zamestnancov tak, aby boli urobené podľa noriem. Všetko BOZP sa obchádza. Benefity žiadne, strava otras, o plate ani nehovorím. Absolútne si nevážia svojich zamestnancov, ktorá je kľúčová pre celú prevádzku železníc. Ak tam pôjdete niekedy robiť, tak naozaj veľa šťastia, inak sa takejto práce vyhýbajte oblúkom.

Odporúčanie pre management

Znížiť počet zamestnancov na manažmente na polovicu, a ich platy dať radšej rádovým zamestnancom, aby mali aspoň normálnejšie ohodnotenie

ZSSK - 12.06.2021

Drankanie peňazí

Bývalý zamestnanec Pred 1 rokom Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

Nič azda len to že im ďakujem za všetky tie vrásky

Negatíva firmy

Toto sa firmou ani nedá nazvať, je to hanba Slovenska pretože mnoho peňazí sa vlieva dnu ale žiadne neteču do veci do ktorých by mali, každodenné meškania vlakov, nátlak z vyšších miest a dokonca aj infolinku máme spoplatnenu :-)

ZSSK - 31.01.2020

ZSSK nikdy viac

Bývalý zamestnanec Pred 3 roky Bratislava

Negatíva firmy

Som veľmi rada, že som so ZSSK odišla, vysoké nároky na zamestnanca a nízke platové ohodnotenie.