Pozitíva firmy

páči sa mi ľudský prístup vedenia, možnosť kariérneho rastu, zaujímavé platové ohodnotenie, čisté a moderné pracovné prostredie, technické vybavenie, možnosť vzdelávať sa v rámci svojho postu, kolektív

Ďalšie recenzie firmy DeutschMann Internationale Spedition

Súčasný zamestnanec Pred 13 dňami Trebišov Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

Firma sa neustále stará o zamestnancov v najlepšej možnej miere a robí to dobre.Podporuje úspešné akcie svojich ľudí,charitu,deti zamestnancov a stará sa aj o firmy aj v jeho blízkom okolí.Pomoc potrebuje každý a táto firma je toho dôkazom,že ak je ochota tak aj vôľa sa nájde.Navyše je stabilná a to je dobrý základ pre fungovanie a život v tomto regióne.Je skvelé,že mám možnosť sa pripojiť a aktívne sa zúčastňovať na jeho fungovaní a raste.

Negatíva firmy

Neviem čo im vytknúť.Všetko je o kompromisoch a pomoci. A pomoci v tejto firme je dostatok. Našťastie že tu stále existuje.Bez nej by bol život šedý.

Odporúčanie pre management

Svoju robotu zvládate bravúrne,nepoľavte,len tak ďalej. Ste úžasní.

Súčasný zamestnanec Pred 15 dňami Trebišov

Pozitíva firmy

Som rád,že môžem pracovať v tak skvelom tíme ako je DeutschMann. Vedenie firmy je nápomocné v každej situáci svojim zamestnancom a tiež poskytuje veľa úžasných akcií ako pre svojich zamestnancov,tak aj pre širokú verejnosť.

Negatíva firmy

Nemám.

Súčasný zamestnanec Pred 17 dňami Trebišov

Pozitíva firmy

neustále vzdelávanie sa , kariérny i osobnostný postup , benefity , ludia...

Pozitíva firmy

Je to zaujímavá práca, ktorá mi umožňuje komunikovať denne s rôznymi ľuďmi a riešiť každý deň iné situácie, ktoré si vyžadujú tvorivý prístup. To všetko v kolektíve skvelých ľudí.