Bývalý zamestnanec Pred 4 roky

Negatíva firmy

Priserne vedenie, zly manazment, chybajuce skolenie, absencia prislusnych oddeleni: exekucne, pravne... pracovnik na pobocke nema sancu a cas spracovavat exekucie, riesit staznosti klientov, zakladat ucty, odpisovat na maily, hodnotit zmluvy, riesit hotovost. K tej hotovosti: poprosim vedenie Fio, aby prosim navstivili niektoru banku a pozreli sa na narabanie s hotovostou a ako vyzera celkova praca v banke. Neucta k zamestnancom je asi najvacsi problem.

Ďalšie recenzie firmy Fio banka

Fio banka - 29.12.2018

Spokojná

Bývalý zamestnanec Pred 3 roky

Pozitíva firmy

Velmi dobry pristup centraly pri praci, dobrý kolektív.

Negatíva firmy

Nevýhoda kvôli čerpaniu dovolenky, nie vždy sa v banke da čerpať dovolenka podľa predstáv v období sviatkov.

Súčasný zamestnanec Pred 4 roky Perspektíva

Pozitíva firmy

že Vám výplata príde vždy do 15. dňa v mesiaci

Negatíva firmy

Strašne zle fungujúca inštitúcia, ktorej sa neviem akým zázrakom podarilo získať bankovú licenciu. Nízky plat na tak vysoké požiadavky od zamestnávateľa, keďže vykonávate všetky bankové úkony, ktoré existujú priamo na pobočkách a ako bonus sú štvrťročné záporné "odmeny" pre ktoré sa nadriete a ešte Vám stiahnu z platu. Fluktuácia zamestnancov je fakt na enormne vysokej úrovni, pretože sa vymieňa viac ako polovica zamestnancov ročne. Niektorí ľudia so zdravým rozumom stihnú nefunkčnosť tejto spoločnosti pochopiť ešte počas skúšobnej doby a odídu hneď. Bude to asi tým, že zamestnanci sa zaškoľujú sami a často-krát len s pomocou od starších kolegov. Arogantný postoj zamestnávateľa, ktorý ignoruje nefunkčnosť tohto systému spôsobuje to, že odchádzajú aj tí ľudia, ktorí vydržali viac ako rok znášať tento systém. Vôbec žiaden ľudský prístup k zamestnancom. Extrémna zodpovednosť pre nezaučených zamestnancov. Zamestnávateľ sa dokonca dokáže bez problémov zamestnancom aj vyhrážať.

Odporúčanie pre management

Určite sa zamyslieť, či by nebolo vhodné obmeniť vedenie, hlavne pána "F", pretože kvôli nemu prichádzajú o kvalitných zamestnancov.

Fio banka - 17.10.2018

Fíííjo

Bývalý zamestnanec Pred 4 roky Perspektíva

Pozitíva firmy

ROFL

Negatíva firmy

neúcta voči zamestnancom

Odporúčanie pre management

vymeniť