GAMO - 29.01.2019

Cesta smerom dole

Súčasný zamestnanec Pred 1 rokom Banská Bystrica

Pozitíva firmy

super kolektiv, pekne prostredie

Negatíva firmy

- nezmyslene procesy - benefity - nedodurzuju co slubili - nevazia si svojich zamestnancov - zle financne ohodnotenie uz zamestnanych ludi - novy clovek nastupuje za lepsich podmienok ako clovek, ktory tam pracuje xy rokov - obsadenie menezerskych pozicii ludmi co tam nemaju co robit

Ďalšie recenzie firmy GAMO

Súčasný zamestnanec Pred 1 rokom Banská Bystrica Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

Perfektny kolektiv Otvorene vedenie novym myslienkam Sebarealizacia

Negatíva firmy

Pomalsi rozvoj a zmeny vo firme

Odporúčanie pre management

Zvysit zdielanie informacii Skolenia a interne workshopy

Bývalý zamestnanec Pred 1 rokom Banská Bystrica Perspektíva

Pozitíva firmy

novy vytah, voda z vodovodu v kuchynke zdarma

Negatíva firmy

Negativum je uz v podstate samotne pracovanie pre tuto firmu. Absolutne ziadne benefity pre zamestancov ak neratam, ze mi daju stravne listky a stiahnu z odmien aby splnili zakonom povinne dovolenkove poukazy. Neschopne vedenie spolocnosti na cele s technickym a obchodnym riaditelom. Arogantny a neschopny ludia obsadeny na poziciach menezera technologii a veduci divizie SaI. Vedenie kasle na ludi su pre nich len cisla. Cela firma su len porady o nicom, nezmyselne procesy, ktore riesi nekompetentny clovek. Firma v ktorej sa len o praci rozprava ale nikto ju nevie spravit. Zamestnanec nemoze mat svoj nazor a v pripade, ze ho vyjadri tak vsetko zametu pod stol. Prieskum spokojnosti zamestancov sa nevyhodnocuje ale upravuje podla potrieb spolocnosti.

Odporúčanie pre management

To nema zmysel lebo menezment treba cely vymenit.

Súčasný zamestnanec Pred 1 rokom Banská Bystrica Perspektíva

Pozitíva firmy

V zime je tam relatívne sucho a teplo. Stravné lístky ako benefit.

Negatíva firmy

Všetko ostatné.

Odporúčanie pre management

Zmeniť management.

GAMO - 07.03.2019

Nemožné vedenie

Súčasný zamestnanec Pred 1 rokom Banská Bystrica Perspektíva

Pozitíva firmy

Priateľská atmosféra, team buildingy, výplata na čas

Negatíva firmy

vedenie firmy je absolútne nekompetentné, nevie riadiť ľudí a ani spolupracovať s nimi. Na papieri alebo rečami vedia všetko splniť ale realita je o dosť odlišná. Nerobia sa žiadne projekty iba politicky dohodnuté veci. Absolútne žiadna možnosť rozvoja osobnostného a profesionálneho charakteru. Hranie sa na niečo čo nie sme platí úplne dokonale. Nechápem prečo majitelia s tým nič nerobia alebo im to vyhovuje? Nikto nepočúva názor zamestnanca. Hľadám si niečo iné.

Odporúčanie pre management

Odporúčam aby odišli čo najskôr a valná hromada nech sa zamyslí nad tým, čo za ľudia sú zodpovední za riadenie firmy. Dosádzate absolútne neschopných ľudí na manažérske pozície a ľudí, ktorí obetovali pre GAMO roky práce a ktorým na GAME záleží si absolútne nevážite. Takýmto štýlom táto firma dlho neprežije. Už dlho rozmýšľam nad odchodom a verím, že do pár mesiacov už budem na GAMO len spomínať. (bohužiaľ v zlom)