Pozitíva firmy

ponuka benefitov, viacjazyčné prostredie, home-office, prezentácia firmy navonok, milí a príjemní kolegovia

Negatíva firmy

Zaškoľovací proces je nastavený nesmierne náročne: mať 7 hodín denne videohovory bol veľký náklad. Pracovná náplň, respektíve jej jazyková mutácia nekorešpondovala s tým, čo bolo napísané v zmluve. Polotoxické prostredie zaťažené obsedantným sledovaním metrík od prvých dní práce; protirečivé vyhlásenia od nadriadených; porovnávanie výkonnosti juniorov so zamestnancami s viacročnou praxou. Nejasná formulácia požiadaviek smerom k podriadeným. Spätná väzba distribuovaná na základe tajného kľúča tak, že zamestnanec nevie, od koho vlastne je. Pred nástupom určite odporúčam získať čo najviac informácií nie o spoločnosti, ale o oddelení, na ktorom sa chystáte pracovať.

Ďalšie recenzie firmy Johnson Controls

Bývalý zamestnanec Pred 5 mesiacmi Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

Kedysi to bol top zamestnavatel. Dobra lokacia, pekna budova, zaujimave treningy

Negatíva firmy

Otrasny manazment, otrasny pristup k zamestnancom. Workload za dvoch plus praca za dvoch. A ako recognition dostanete presun vasej pozicie do Indie. Napriek tomu, ze vsetko ste ak tak museli robit za nich. Neodporucam ludom, ktori hladaju stabilnu pracu. Ak vsak chcete ziskat skusenosti a po roku odist, je to idealna firma ;)

Odporúčanie pre management

Nenechavat odist kvalitnych zamestnancov. Primerane ohodnotit skusenych a sikovnych zamestnancov miesto nezmyselnych vysokych referal bonusov na neschopnych absolventov a inych flakacov

Súčasný zamestnanec Pred 3 roky Bratislava

Pozitíva firmy

velka spolocnost

Negatíva firmy

absolutny nezaujem o zamestnancov - kolkokrat si zamestnanci zelali mat koniec prac cas. o 15 jedina odpoved bola ze nie je mozne, neskor to uz zmenili..., Ano benefit na str. listky je super no musite hodit do odpornej jedalne - tiez uzasny benefit, pritom sa zamestnanci stale stazuju nato a zase spolocnost tomu vobec nevenuje pozornost.... Pozicie -senior junior a bohvieco, ale vsetci robite tu istu pracu ale mdzy mate ine! A velmi zalezi s kym chodite na kavicku ak chcete povysenie... Spolocnost nie je schopna udrzat si dobrych zamestnancov miesto toho nabera kohokolvek, nema ich ani kto poriadne zaucit a nikto sa novym nevenuje dostatocne, potom robia zavazne chyby... a to HR odelenie, to je tiez "uzasne"...

Súčasný zamestnanec Pred 3 roky Bratislava

Pozitíva firmy

Práca by bola v pohode, home Office,

Negatíva firmy

Ide vlastne o ukolovu prácu. Pracovné normy sú veľmi tvrdé a uplne nereálne nastavené ak ich chce človek zvládnuť musí prescasovst. Zaskolovaci proces sa snažia skrátiť na minimum. Od začiatku tlačia do výkonu, nezohľadňuju, že ste v adaptacnom a zaskolovacom procese. pavdepodobne preto, že majú vysokú fluktuaciu a potrebujú, aby človek nabehol na vysoký výkon. Je to moderné otrokárstvo. Je tam veľký tllak, ktorý sa dlhodobo nedá znášať. Najväčšiu šancu majú mladí a bezdetní ľudia lebo ti to ešte dokážu nejakú dobu vydržať.

Odporúčanie pre management

Znížiť fluktuaciu, rešpektovať adaptacny a zaskočení proces, nepovazovat človeka za robota.