Súčasný zamestnanec Pred 1 mesiacom Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

Možnosť manažovať svoje voľno, výplata načas, možnosť home office, platené odvody a príspevok na stravu aj počas dovolenky.

Negatíva firmy

Nesplniteľné ciele predaja v súčasnej dobe. Obrovský tlak na zamestnancov. Vedenie ma vždy pravdu. Účelové hľadanie aj tých najmenších chýb, odmenené zrážkami zo mzdy. Arogancia, urážky, hulvatske jednanie vedenia a supervizorov. Ak má agent horší mesiac, je degradovany na podradnejsie ankety, z ktorých je problém sa vyhrabat, lebo na nich predať niečo sa rovná zázraku a v konečnom dôsledku žije každý mesiac v strachu ci ho nevyhodia. Home office ako možnosť je fajn, kým nezistis, že nedostaneš príspevok na net a elektrinu. Iné firmy s home officom tieto príspevky dávajú. Tu home office považujú za benefit a to, že môžeš pracovať z domu si vlastne zaplatíš. Firma ide dolu vodou, čo je trendom asi u mnohých v tejto dobe. Lenže tu, za nízke predaje môže vždy len a len operátor, bez ohľadu na to, že ľudia by aj kupovali, ale proste nemajú za co a majú iné priority, ako strava a bývanie. Veľké sklamanie a frustrácia, neodporúčam.

Odporúčanie pre management

Prispôsobiť sa aktuálnej situácii na trhu, znížiť neumerny tlak na zamestnancov, dovoliť im mať svoj názor bez potrestania a celkovo zmeniť prístup k zamestnancom.

Ďalšie recenzie firmy STUDIO MODERNA

STUDIO MODERNA - 02.04.2022

Sklamanie

Bývalý zamestnanec Pred 3 mesiacmi Bratislava

Pozitíva firmy

Moznost mat home office

Negatíva firmy

Firma pomaly ale iste upadá, prístup manažérov je otrasný, vždy majú pravdu len oni.. našťastie už tam nie som ale odporúčam manazerom a supervisorom trocha zmenit styl vedenia, nevazia si ludi, chcu iba vysledky. Vyhnite sa oblukom, ak sa dá

Bývalý zamestnanec Pred 3 mesiacmi Bratislava Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

Skvelý kolektív s pokojnou atmosférou. Žiadne nahánanie sa (okrem decembra:)), vedenie v pohode, plat adekvátny na predavača, žiadne strhávanie z výplaty, dobrá komunikácia s vedením, zamestnanecké ceny na nákup tovaru.

Negatíva firmy

žiadne

Súčasný zamestnanec Pred 10 mesiacmi Bratislava

Pozitíva firmy

Ako pozitivum hodnotim mozny home office, vyber pracovnej doby, kvalitne vyrobky a preplatene stravne listky

Negatíva firmy

Negativa - kde zacat? Pracujem na homeoffice, moju teamleaderku som este ani nevidela, neodpisuje na spravy, jedine, co vie napisat kedy bude objednavka. Zo zaciatku davaju novacikom volt podradne ankety s nesplnitelnymi dennymi cielmi, ludia su otraveni, kedze ankety su prevolane na 100x. Skladaju telefony a demotivuju. Callskripty pisane vedenim, vyzeraju ako pisane skolkarom s A4 omacok, ked poviete, ze sa hanbite volat podla toho skriptu, dostanete vynadane. Na miestach teamleaderov su nekompetentne osoby. Plat tiez nic moc, nesplnitelne ciele, odmeny slabe.