Súčasný zamestnanec Pred 1 rokom Bratislava Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

Načas výplata Úžasný prístup

Negatíva firmy

Že poloprázdne regále máme

Ďalšie recenzie firmy Tesco

Tesco - 05.06.2024

Nový zamestnanec

Súčasný zamestnanec Pred 1 mesiacom Bratislava

Pozitíva firmy

Mal som šťastie že ma prvý deň zaučal jeden z mála ktorý sa snažia.

Negatíva firmy

Pri nástupe boli v naborovom centre veľmi milí,no každé slovo bolo klamstvo. Bývam v Petržalke údajne žiadne voľné miesto nemajú teda som súhlasil nastúpiť na predajňu ktorá síce bola v Ružinove ale bola celkom dostupná MHD. V deň školenia teda až na jej konci mňe a ešte jednému kolegovi bolo oznámené že predajňa údajne nie je ešte v prevádzke a zatiaľ musíme ísť na iné predajné a tam nás zaučia a dostaneme pracovné oblečenie. "Náhradná predajňa " až pri novom meste,strašná dostupnosť na 5:30 sa prosté Ružinove lokalita blízko železničnej stanice a Petržalke hneď vedľa veľkého tesca prosté stíhať nedá. Teda človek musí stíhať spoj 4:22 čo je prvý ranný spoj 68 smer Ružinov. Po príchode mi bolo oznámené že chodia na 5:15 i keď platené je to až od 5:30 čiže o chlp to človek stíha. Na predajný sa robí všetko plus pokyny manažéra cez telefón a ešte o všetkom fotky že to je tak ako si predstavuju. Oblečenie žiadne,jedno tričko aj to malé prosté není... a hotovo... Príchode výmeny kolegyňa od pohľadu dávala najavo že je dokonalá predavačka,vulgárne vyjadrovania na predajný a keď som sa chcel predstaviť ignor ledva nejaká odpoveď. "Budúca vedúca predajné" hneď na miesto teší ma vyjadrenia typu na jej predajňu pôjdu ľudia ktorých ona schváli. Totálne nevhodné správanie pred novým kolegom. Manažérka neriešila že nefunguje prístup ani dochádzkový ČIP... žiadny záujem. Úprimne som zostal ako keby som dostal facku že čo to je tento prístup prosté na školení a v naborovom centre to vyzeralo tak úžasné. Váham či ísť zajtra ešte na zmenu alebo prosté ísť na úrad práce alebo sa vrátiť k pôvodnej profesií.

Tesco - 30.03.2024

Zly zamestnavatel

Bývalý zamestnanec Pred 4 mesiacmi Bratislava

Negatíva firmy

Nevazia si pracu zamestnanca,vyzaduju od neho vela...Poniektory veduci by si mali prejst skolenim slusneho spravania voci ludom a zamestnancom..Manazeri a oblastny sa spravaju strasne,nezaujimaju ich zamestnanci,len cisla a trzby...cele zle

Súčasný zamestnanec Pred 4 mesiacmi Bratislava

Pozitíva firmy

Páči sa mi,že veľa poskytujú benefitov mohli by ešte stále podnikať akcie aby to ľudí viac zblížilo, keď to bolo bolo to super človek vypol.Ale páči sa mi to že nám poskytuje ovocie,kadejaké odmeny.Vedenie MNG aj iné sú super.

Negatíva firmy

Tiež by mohli odmeňovať ako počas korony finančnou sumou aspoň raz dva krát ročne človeka peniažky navyše by potešilo za odvedenú super prácu.

Súčasný zamestnanec Pred 4 mesiacmi Bratislava

Pozitíva firmy

V porovnaní s konkurenciou pomerne slušný plat, zamestnanecká zľava

Negatíva firmy

Aplikácia ktorá viac nefunguje ako funguje, časté technické problémy, s tým súvisiace sťažnosti zákazníkov. Aplikácia predstavuje oproti konkurencii (Lidl, Coop Jednota) doslova pravek, čo je na spoločnosť takéhoto formátu neskutočná hanba. Firma DoDo ktorá doručuje online nákupy jedným slovom katastrofa, robí Tescu iba zlé meno pred zákazníkmi, v logistike som kedysi robil a v serióznej firme by si spoločnosť DoDo nezarobila ani na slanú vodu,