Súčasný zamestnanec Pred 14 dňami Bratislava

Pozitíva firmy

plat na čas

Negatíva firmy

Chcú po vás aby ste robili všetko a stíhali naraz aj vykladať, aj zlacňovať, aj zároveň obsluhovať pokladne + samoobslužné pokladne aj upratovať a to všetko prosím pekne máte stihnúť za hodinu. Manažment kompletne odtrhnuty od reality, po jednom človeku chcú aby stihol za hodinu urobiť prácu ktorá by trvala 2 hodiny trom ľuďom!

Ďalšie recenzie firmy Tesco

Bývalý zamestnanec Pred 1 mesiacom Bratislava Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

Milá a ústretová manazerka len škoda ze má kolo seba falošných vedúcich čo sa týka samotná samotnej manazerky je milá príjemné vystupovanie.

Negatíva firmy

Negatívum tejto prevádzky sú sú samotný vedúci smeny s nakupcom tovaru.ktorý sa hrá na manazera.Vedúci nevedia ocenit prácu ľudi s ktorými su na smene..Dobre sa majú iba tí ktory sa im vedia vnucovat..Je to práca ideálna v super prostredí kde má človek moznost stretnút mnohých ľudi..Velke plus je pravidelná výplata.a práca v dobrom kolektíve...Tesco knm by bolo iné inak by napredovalo keby bolo vystupovanie a jednanie týchto štyroch ľudi ine..ked ich to nebavi nech tam nepracujú...zákaznici sa stazovali na vystupovanie a jednanie zamestnancov..

Tesco - 28.10.2022

Arogancia

Bývalý zamestnanec Pred 5 mesiacmi Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

Skoro nič

Negatíva firmy

Arogancia nadriadených, neúnosné pracovné povinnosti , neustále obviňovali ze strany manažérov, porušovanie zákonných podmienok 3 víkendy v práci, zima na pracovisku max 12 stupňov, nedostatok termo oblečenia, ak bolo tak v nedostatočnej kvalite, obuv spôsobila mnohým zdravotné problémy plesne , nedostojne správanie manažérov.

Bývalý zamestnanec Pred 7 mesiacmi Bratislava

Pozitíva firmy

Jediné pozitívum bol prijemny kolektiv to musim uznať velmi priateľskí ľudia a to, že boli ochotní prispôsobiť smeny podla dohody.Aj to nie každému.

Negatíva firmy

Vedenie,prava ruka nevie čo robi ľava.Neprimerane rozdelenie pracovnych povinnosti a zasadnutie si na tzv slabšich zamestnancov ( kolegyne ...využivali ich strach zo straty zamestnania na manipulaciu s nimi).V pripade všho odchodu z firmy si nevedia uzavrieť papiere a aj po mesiaci vas ešte budu otravovať aj napriek chybe z ich strany sa ospravedlnenia nedočkate.Za mna absolutne nie .Čo ma zarazilo hneď na začiatku pri školeni bolo opakovane a neustale apelovanie na to , ako zamestnanci kradnú a podobne,školenie o BOZP katastrofa.Školitelka sa pozerala niekde do stropu ,mala arogantne poznamky a test prebehol asi tak že nadiktovala a vkuse pozerala na hodinky .

Odporúčanie pre management

Nepovyšovať sa nad zamestnancov, brať ohľad na fyzické schopnosti pri rozdeľovaní práce !Naučiť sa rozdelovať na smenách aj počet zamestnancov nie ,že jeden deň sa tam o seba potkyname a druhý nema kto pomaly robiť a nahaňajú nas tam ako ovce- sťažovali sa aj zákazníci!A my ako zamestnanci im ťažko vysvetlime prečo ich nema kto obslužiť a prečo su rady na pokladni keď tam robia vystresovani brigadnici.A mohli by ste trochu mať aj uctu k tým aspoň dlhodobejším zamestnancom.