Recenzie, skúsenosti a hodnotenia zamestnávateľov

Hodnotenie zamestnávateľov nikdy nebolo jednoduchšie. Zapojte sa do veľkého hodnotenia firiem a pozrite sa, ako je ohodnotená firma, v ktorej pracujete. Vďaka vašim hodnoteniam zamestnávateľov môžeme odlíšiť tých lepších od tých horších a poskytnúť tak potencionálnym uchádzačom o prácu cenné informácie o ich novom zamestnávateľovi. Pozrite sa na všetkých 8339 recenzií a hodnotení zamestnávateľov a pridajte aj váš názor.

Najnovšie hodnotenia

Bývalý zamestnanec Pred 3 dňami Bratislava Perspektíva Odporúča

LAMA - 21.02.2021

Príplatky

Súčasný zamestnanec Pred 4 dňami Bratislava
Zobraziť najnovšie hodnotenia Ohodnotiť zamestnávateľa
Zoradiť podľa:

Hodnotenie

Podľa odporúčania

Perspektíva firmy

Zobraziť hodnotenia od

Bývalý zamestnanec Pred 3 dňami Bratislava Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

Úprimnosť, dodržanie dohod

Negatíva firmy

Tlak na výkon pre OSK

LAMA - 21.02.2021

Príplatky

Súčasný zamestnanec Pred 4 dňami Bratislava

Negatíva firmy

neplatia príplatky cez soboty a nedele....

Súčasný zamestnanec Pred 4 dňami Košice Perspektíva

Pozitíva firmy

Stabilita

Negatíva firmy

Zastaralé praktiky riadenia, nedovera a mikromanazment v kazdom kroku, ziaden osobny ani profesionalny rozvoj, pracujes a nevies co od teba chcu, aj ked dorucis co chcu, vlastne zistit ze to nieje presne co chceli. Urcite to nieje firma, kde sa clovek moze realizovat

Odporúčanie pre management

Zacat sa venovat kulture spolocnosti, ktore nevedie k uspechu jednotlivca ale spolocnosti. Tvoria spolocnost bez kultury a bez hodnot. Vydrzi ti, ktori sa postavia a budu stat v rade

Golem Club - 18.02.2021

Nič moc

Bývalý zamestnanec Pred 7 dňami

Pozitíva firmy

Pracovné prostredie a fajn kolegovia

Negatíva firmy

Despotizmus zo strany nadriadených

Bývalý zamestnanec Pred 7 dňami Perspektíva

Pozitíva firmy

výplata načas, všetko na páske, informačný systém

Negatíva firmy

veľmi malý prehľad o ponúkanom tovare, neustále a nezmyselné zvyšovanie plánov na odmeny, nedostatočné platové ohodnotenie, nezáujem o zamestnanca, podrazy zo strany manažérov, neustále nadčasy, ak je niekto na PN alebo má dovolenku treba ťahať aj 8-10 dní v kuse 11h. zmeny.

Odporúčanie pre management

upraviť "pracovný fond" tak aby sa nemusel dopĺňať hodinami navyše. Viac ľudí na zaskakovanie pri PN a dovolenke.

Bývalý zamestnanec Pred 9 dňami Banská Bystrica

Pozitíva firmy

Dobré výrobky.

Negatíva firmy

Zúfalstvo, čo sa podarilo urobiť z bývalej rodinnej firmy za posledný rok. Otrasná atmosféra, všetci sú naštvaní, už si nikto nepomáha, lebo ho iba šéf tlačí do výkonu, tak si každý hľadí iba seba. Neuveriteľné, ako rýchlo sa dá premeniť dobrá firma na takú, kde nikoho ľudia nezaujímajú.

Bývalý zamestnanec Pred 9 dňami Bratislava

Pozitíva firmy

Plat nacas. Benefity

Negatíva firmy

Rodinkarstvo . Pristup zamestnacom . Nemoznost ist na prestavku. Robotu ktoru robili 3 robi jeden. Chaos. Prava ruka nevie co roby lava . Inspektorka je uplne mimo .

Súčasný zamestnanec Pred 10 dňami Bratislava I

Pozitíva firmy

Pohodová práca v teplom prostredí. Je toho veľa čo sa dá naučiť a som rada že môžem pracovať s ľudmi.

Negatíva firmy

ocenila by som vyšší plat

ADECCO - 15.02.2021

Hrozná agentúra

Bývalý zamestnanec Pred 10 dňami Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

Nič

Negatíva firmy

Pokiaľ sa nepýtate, nedostávate žiadne dôležité informácie. Ak ste u nich skončili, nečakajte že Vám vypracujú daňové priznanie, radšej Vám nepošlú mail s informáciami (na ktoré ste sa pýtali dostatočne vopred) aby Vám potom napísali že už nemáte nárok na vypracovanie ich firmou lebo ste neposlali žiadosť včas.

Pozitíva firmy

Jediné pozitívum je to, že sa nerobia nadčasy a dodržuje sa stanovený čas odchodu z práce. Príjemný kolektív v rámci rovnakej pozície, no to nie je pozitívum firmy ale osobnostná zásluha zamestnanca, nakoľko ak je niekto príjemný ľudia ho majú radi, ak je niekto nepríjemný ľudia sa mu vyhýbajú.

Negatíva firmy

Žiaden osobnostný ani profesijný rast. Ak zamestnanec ukáže, že má viac skúseností ako nadriadený je pekne "uprataný“. Práca na výkon a normu, ktorá len na úkor vlastných potrieb ako je ísť na wc alebo ísť do kuchynky sa nedá splniť. A ak sa aj splní alebo urobí viac, nečakajte odmenu ale navýšenie normy. Práca v zlých podmienkach. Riadiaci zamestnanec nesmie vykonávať prácu ako referent, dôvod je ten, že je na daný úkon pridrahý. Tak radšej nerobí nič ak má svoju prácu splnenú. Aj keď sa nestíhajú naplánované úkony. Spoločnosť väčšinou neakceptuje spätnú väzbu od svojich zamestnancov. Ak aj akceptuje, zásluhy si pripíše nadriadený alebo manažér, ktorý návrh podriadeného prezentuje na poradách ako vlastný. Firma presúva zamestnancov z BA do prevádzky v SC bez možnosti dohody.