Recenzie, skúsenosti a hodnotenia zamestnávateľov

Hodnotenie zamestnávateľov nikdy nebolo jednoduchšie. Zapojte sa do veľkého hodnotenia firiem a pozrite sa, ako je ohodnotená firma, v ktorej pracujete. Vďaka vašim hodnoteniam zamestnávateľov môžeme odlíšiť tých lepších od tých horších a poskytnúť tak potencionálnym uchádzačom o prácu cenné informácie o ich novom zamestnávateľovi. Pozrite sa na všetkých 9109 recenzií a hodnotení zamestnávateľov a pridajte aj váš názor.

Najnovšie hodnotenia

Súčasný zamestnanec Pred 19 dňami Žilina Perspektíva Odporúča

Alza - 13.03.2023

Mikro-management

Bývalý zamestnanec Pred 19 dňami Bratislava
Zobraziť najnovšie hodnotenia Ohodnotiť zamestnávateľa
Zoradiť podľa:

Hodnotenie

Podľa odporúčania

Perspektíva firmy

Zobraziť hodnotenia od

Súčasný zamestnanec Pred 3 mesiacmi Bratislava

Pozitíva firmy

Benefity , platove ohodnotenie

Negatíva firmy

Nikto nieje za nic zodpovedny, beznadej na zlepsenie cohokolvek , nic nefunguje poriadne , je zazrak ze predavame, ide to z kopca

Mondi SCP - 12.01.2023

Dole vodou!

Bývalý zamestnanec Pred 3 mesiacmi Ružomberok

Pozitíva firmy

Výplata na čas, 13 a 14 plat,

Negatíva firmy

Súčasný zamestnanec Pred 3 mesiacmi

Pozitíva firmy

Benefity,možnosť práce z domu, naozaj sa o zamestnancov starajú

Negatíva firmy

Cena za lákavé benefity je privysoká, vysoké pracovné nasadenie. V minulosti odišlo veľa kvalitných ľudí, stratili sa informácié a noví zamestnanci sú stratení. Slabí manažeri.

ADECCO - 12.01.2023

Spokojná

Súčasný zamestnanec Pred 3 mesiacmi Bratislava

Pozitíva firmy

Prístup a kolektív

Bývalý zamestnanec Pred 3 mesiacmi Lužianky

Pozitíva firmy

Stabilita

Negatíva firmy

Socialny program sa minie na managemant spolocnosti.

Bývalý zamestnanec Pred 3 mesiacmi Bratislava

Pozitíva firmy

Flexibilný pracovný čas, možnosť home officu

Negatíva firmy

Neprofesionalita, nekompetentnosť väčšiny ľudí s ktorými prídete do styku vrátane nadriadených. Nevážia si zamestnancov, absolútne žiadna motivácia, firma nedbá o worklife balance, nedbá o to, posunúť vás vyššie, žiadne vzdelávanie a ani by ste na to nemali čas, nedbá o to či odídete, zamestnanci sa nepočúvajú a za dobrú prácu dostanete viac prace alebo ,,ďakujem”. Problemy s dovolenkou aj v lete a počas celého roka. Vyhorenie je na niektorých oddeleniach iste do 6tich mesiacov a nič z toho nemáte. Čakáte preplatenie nadčasov? Nečakajte. Nerád píšem recenzie ako tieto ale pokial sa niekto rozhoduje medzi dvoma firmami možno mu to pomoze a ušetrí si čas stres a nervy. Je rok 2023 poďme sa prosím posunúť a dávať zaslúženú spätnú väzbu zamestnávateľom ako i pozitívnu tak aj negatívnu. Taktiež chcem podotknúť že viem ako korporaty fungujú ale Covestro sa ani nesnaží zakryť ten nezáujem a ignorantstvo čo i len malým percentom a to je cez rovnako tak, ako táto recenzia. Ako sa hovorí, priama úmera.

Súčasný zamestnanec Pred 3 mesiacmi Bratislava I

Pozitíva firmy

Ja som tu spokojná, pacujem len na skrátený uväzok ale určite ak by sa dalo časom tak by som chcela ísť aj na plný. Vyhovuje mi aj pracovná doba, dá sa prispôsobiť ak potrebujem. Jednanie vedúcej je dobré, vie aj prácu oceniť a dosť ma naučila. Aj s kolegiňami si rozumiem.

Negatíva firmy

-

mobil online - 11.01.2023

Des a hrôza

Bývalý zamestnanec Pred 3 mesiacmi Perspektíva

Pozitíva firmy

absolútne žiadne

Negatíva firmy

treba si na všetko dávať pozor, najmä na výplatné lístky a najlepšie držať krok a ústa. Nikdy viac...

Súčasný zamestnanec Pred 3 mesiacmi Žilina Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

Jednoduchosť. Jasné podmienky. Každoročné zvyšovanie mzdy. Možnosť zarobiť si okrem fixneho platu aj na proviziách a odmenách v sutaziach. Zrozumiteľné produkty, Jednoduché systémy. Spravodlivé odmeňovanie.

Negatíva firmy

Nemožnosť si čerpať nadčas 1 hodinu týždenne- porady. Nemožnosť čerpať celodenného lekára, aj keď je vyšetrenie v inom okrese/kraji.

Odporúčanie pre management

Umožniť čerpanie prikazaného nadčasu - 1 hodina týždenne - porada. Možnosť čerpať celodenného lekára, keď je vysetrenie mimo okresu.

Bývalý zamestnanec Pred 3 mesiacmi Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

- zaúčací proces s mentorom v úvode, dobrý mladý kolektív, možnosť školení na pravidelnej báze a podľa preferencií, komplexné účto - človek sa naozaj stretne s rôznymi účto. situáciami, individuálny prístup, benefity

Negatíva firmy

- lokalita

Odporúčanie pre management

Ďakujem Arisanu za skvelú možnosť získať komplexnú znalosť účtovania. Je skvelé, že sa zamestnanci môžu hlásiť pravidelne na školenia z problematiky, ktoré ich zaujímajú. Firma je zabehnutá, oceňujem individuálny prístup. Rovnako super sú aj benefity, no žiaľ, lokalita nie každému z dlhodobého hľadiska vyhovuje.