Recenzie, skúsenosti a hodnotenia zamestnávateľov

Hodnotenie zamestnávateľov nikdy nebolo jednoduchšie. Zapojte sa do veľkého hodnotenia firiem a pozrite sa, ako je ohodnotená firma, v ktorej pracujete. Vďaka vašim hodnoteniam zamestnávateľov môžeme odlíšiť tých lepších od tých horších a poskytnúť tak potencionálnym uchádzačom o prácu cenné informácie o ich novom zamestnávateľovi. Pozrite sa na všetkých 8339 recenzií a hodnotení zamestnávateľov a pridajte aj váš názor.

Najnovšie hodnotenia

Bývalý zamestnanec Pred 3 dňami Bratislava Perspektíva Odporúča

LAMA - 21.02.2021

Príplatky

Súčasný zamestnanec Pred 4 dňami Bratislava
Zobraziť najnovšie hodnotenia Ohodnotiť zamestnávateľa
Zoradiť podľa:

Hodnotenie

Podľa odporúčania

Perspektíva firmy

Zobraziť hodnotenia od

PSA - 18.01.2021

Už radšej nie

Bývalý zamestnanec Pred 1 mesiacom Trnava

Pozitíva firmy

Najlepšie asi bolo že obedy chodia priamo k zamestnancovi a tak človek nemusí strácať čas cestou do a z jedálne. Každé oddelenie má takú svoju jedáleň priamo na pracovisku kam príde obed

Negatíva firmy

Šialené tempo, dalo by sa povedať riadený chaos. Na všetko málo času takže je tam o% priestor pre chybu. Čo je úplný nonsens, pretože žiadny človek nie je neomylný. Zvlášť keď ti cez ruky za zmenu prejdú stovky áut. Môžeš napr. 100x niečo namontovať bez problémov a 101x to tam stále nepasuje. Alebo nemôžeš ani za boha nájsť kábel ktorý potrebuješ a už si sa zdržal. Si v sklze ktorý nemôžeš dohnať pretože tam nie je priestor kde to dohnať. Už na pohovore veľa zavádzajú napr. hovoria, že osobné ohodnotenie je od 20 - 160€ ale priemerne 100€. Reálne vo výrobe majú ľudia raz za čas 20€. Naozaj by ma zaujímalo ako vypočítali ten priemer 100€. Ďalšou zavádzajúcou informáciou je striedanie postov. To je tiež hlúposť. Keď som sa na to po čase aj pýtal tak mi bolo povedané, že by to znížilo produktivitu práce. Takže zo svojho miesta sa človek nikam nepohne. A sranda na záver. V zdravotnom stredisku nám jedna pani ukazovala ako sa máme správne hýbať a preťahovať si svaly. Mala asi 150kg a prvé čo Vás napadne je že jediný pohyb ktorý ona pozná je z gauča k chladničke. A zaklincovala to keď sa polovicu cvičenia hrala s telefónom. Je to ako keby ste prišli do fitka a Vašou trénerkou bola Raspuša z filmu Norbit. Ďalšou vecou ktorá je skôr zaujímavá ako problematická sú cudzinci. Na pohovore mi personalistka povedala že u nich pracujú nejaký, opakujem nejaký Srbi a Ukrajinci. Že či som s tým v pohode? Hovorím že áno. Prídem do linku a tam sú z 20 ľudí, 4 Slováci :D. Chalanisko čo ma zaúčal mi hneď povedal že to je takto v celom podniku a že hneď ako ma zaučí odchádza. Pýtam sa prečo? Vraví že časom na to prídem. A prišiel som. V Trnave sa úplne v pohode dá nájsť lepšie platená práca a človek sa aj menej narobí. To len tí cudzinci odtiaľ môžu odísť maximálne tak späť do svojej krajiny.

BILLA - 15.01.2021

Centrala

Súčasný zamestnanec Pred 1 mesiacom Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

Ziadne

Negatíva firmy

Velmi slabe benefity, slabe platove ohodnotenie, vela manualnej prace a na kazdom oddeleni nepostacujuci pocet zamestnancov, zastarale systemy, neferovost zamestnavatela. Nekomfortne pracovne prostredie, slabe pracovne vybavenie, nezmyselne meetingy, neustale zavadzanie projektov bez vysledku a stanoveneho ciela, velka fluktuacia co sa podpisuje na vysledku smerovania spolocnosti.

Odporúčanie pre management

Zapracovat na benefitoch, ferovosti, inovacii systemov a platoch

KOOPERATIVA - 14.01.2021

Realita zlá

Bývalý zamestnanec Pred 1 mesiacom Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

.

Negatíva firmy

Vedenie

Súčasný zamestnanec Pred 1 mesiacom Bratislava Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

Stará sa o zamestnancov.

Negatíva firmy

Nemáme 13 plat.. Malicke financne benefity

Súčasný zamestnanec Pred 1 mesiacom Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

Veľmi ochotní, milí, na emaily odpovedajú vždy veľmi rýchlo, celkovo veľmi dobrý prístup. Za veľké plus považujem aj to, že agentúra posiela zamestnancom stravovacie karty, nie lístky, keďže tie sa vzťahujú výlučne na potraviny, stravovacia karta má veľkú výhodu. Odporúčam :)

Negatíva firmy

Nemala som zatiaľ negatívnu skúsenosť.

Pozitíva firmy

Úprimnosť - nerobíme žiadne kompromisy. Rešpektujeme svojich zákazníkov, svojich kolegov Podnikavosť - Všetci naši zamestnanci majú „povolenie konať“proaktívne Zodpovednosť - Ľahostajnosť je nemorálna ! Kvalita - Sme profesionáli s vášňou pre kvalitu Nadštandardný plat - od 1500€ BOZP - bezpečnosť VŽDY na prvom mieste ! COVID opatrenia - našich zamestnancov dávame pretestovať v pravidelných intervaloch Benefity - nespočetné množstvo: od 13.platu, gastrolístky nad rámec zákona, školenia, ochranné pomôcky, firemné oslavy, dovolenka nad rámec zákona, pravidelné zvyšovanie platu min.o úroveň inflácie, jazykové kurzy, ...

Negatíva firmy

až nejaké nájdete, dajte nám vedieť

Odporúčanie pre management

popracovať na: zamestnaní viacero žien, ľudí z iného etnika, environmentalistika, zelená energia - životné prostredie, elektromobily, zaujať stanovisko k neziskovej organizácii BLM, LGBTI, UAC, C3PO, je stále čo zlepšovať !

VímVíc - 11.01.2021

Spokojenost

Súčasný zamestnanec Pred 1 mesiacom Česko

Pozitíva firmy

Skvělá parta lidí, flexibilita, osobní růst, spolehlivost

Súčasný zamestnanec Pred 1 mesiacom Slovensko

Pozitíva firmy

Práca je skvela a zaujímavá, aj keď človek sa narobí, nikdy sa nenudí.

Negatíva firmy

Firma neposkytuje žiadnu motiváciu, neponúka žiadne prémie, žiadne osobne ohodnotenie, a ponuka veľmi veľmi nízky plat.

Dužina - 06.01.2021

Duzina

Bývalý zamestnanec Pred 1 mesiacom

Pozitíva firmy

Zaujimava praca, na BS dobre ohodnotena.

AT&T - 05.01.2021

Finance - spokojnost

Bývalý zamestnanec Pred 1 mesiacom Bratislava

Pozitíva firmy

Platove ohodnotenie, ktore je na zaciatku mozno nizsie ale pribudajucim casom a skusenostami je perspektiva k rastu a uprave pozicie. na manazment takisto nemozem povedat krive slovo ale nakolko je v spolocnosti viacero oddeleni a s tym aj vacsi pocet ludi v manazmente je takze ohodnotit vsetkych. Flexibilita je idealna, cize ak potrebujem ist skor z prace, dorobit z domu, pripadne v iny den, tak nieje problem. Nadcasy preplacane po dohode. Co sa vybavenia tyka tak kazdy ma sobny laptom a moznost prace z domu (v roku 2020 standard koli pandemii). Benefity su rovnako roznorode od moznosti fitnes, kina a rozne zlavy na nakupy. Za mna osobne aj moznost parkovania v garazi.

Negatíva firmy

Gastro listky v minimalnej hodnote co je na pomery zahranicnej firmy negativum. Chybajuce sick-days (kompenzovane home officom)