Recenzie, skúsenosti a hodnotenia zamestnávateľov

Hodnotenie zamestnávateľov nikdy nebolo jednoduchšie. Zapojte sa do veľkého hodnotenia firiem a pozrite sa, ako je ohodnotená firma, v ktorej pracujete. Vďaka vašim hodnoteniam zamestnávateľov môžeme odlíšiť tých lepších od tých horších a poskytnúť tak potencionálnym uchádzačom o prácu cenné informácie o ich novom zamestnávateľovi. Pozrite sa na všetkých 8481 recenzií a hodnotení zamestnávateľov a pridajte aj váš názor.

Najnovšie hodnotenia

Lidl - 07.06.2021

Hodnotenie

Súčasný zamestnanec Pred 7 dňami Bratislava
Bývalý zamestnanec Pred 7 dňami

Najlepšie hodnotené firmy

Zobraziť najnovšie hodnotenia Ohodnotiť zamestnávateľa
Zoradiť podľa:

Hodnotenie

Podľa odporúčania

Perspektíva firmy

Zobraziť hodnotenia od

Prima banka - 22.05.2021

Odporúčam

Súčasný zamestnanec Pred 23 dňami Žilina Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

Jednoduché systémy a produkty pre bežného občana. Šikovný zamestnanec si vie pekne zarobiť aj na odmenách ale musí sa snažiť a pracovať na sebe.

Negatíva firmy

Sociálna politika

Odporúčanie pre management

Zlepšiť personálnu politiku

Súčasný zamestnanec Pred 23 dňami Bratislava

Pozitíva firmy

Plat v dohodnutom termine Gastrolistky

Negatíva firmy

No musite zazit:) deti "manazeri prevadzok" sa nevhodne spravaju k zamestnancom. Zoberu hocikoho kto ma pocit ze je manazer a tak to aj vyzera. Ziadna ucta k cloveku. Prace sa netreba bat a treba si ju urobit, no dieta by som tam brigadovat neposlal. Myslim si ze . No ved skuste sami:)

Súčasný zamestnanec Pred 23 dňami Žilina

Pozitíva firmy

Stabilná spoločnosť s jasnými cieľmi a smerovaním. Výplata v presný termín, pravidelné navýšenie mzdy + možnosť zarobiť si na províziach a súťažiaciach. Príjemné pracovné prostredie, super kolektív. Človek na sebe stále pracuje, vzdeláva sa, rozširuje si obzor. Produkty banky je jednoduché, zrozumiteľné - najvýhodnejšie podmienky na trhu.

Negatíva firmy

Pracovná doba nie je veľmi vhodná pre matky s malými deťmi. (8:30 - 17:15).

Odporúčanie pre management

Možnosť čerpať si nadčasy.

Súčasný zamestnanec Pred 24 dňami Perspektíva

Pozitíva firmy

Výplata každý mesiac 14. Jediné pozitívum

Negatíva firmy

Veľa nadčasov, robota aj za chýbajúci personál, faloš, neustále výmysli a celkovo lož managementu, nezáujem o zamestnancov, rigidita vedenia, stereotyp, stigmatizácia

Súčasný zamestnanec Pred 24 dňami Podbrezová

Pozitíva firmy

Praca so zerovou ocelou odlievanie nieco fascinujuce pre kazdeho muza ktory je zrucny vidiet co ludia dokazeme.Obrie stroje vsetko velkych rozmeroch je to fascinajuce a zaujimave .

Negatíva firmy

Je to praca kde je vsetko nebezpecne zerave kotly tecuca ocel horuce odliatky niekolko tonove zavazia vsade stroje. Pri nehode fatalne nasledky praca je to vzrusujuca a rizikova... myslim ze by to malo byt aj adekvatne ohodnotene a nie za tu almuznu... neviem ako to je v manazmente ale robotnik co musi byt zrucny vediet vsetko vyrobit opravit podla presnych schem a postupov a manipulovat pri tej horucave zeravej ako lava cize jeho skusenosti a sikovnost odvija bezchybny chod. Ohodnotenie 0 bodov zarobky ziadne za to riziko . Stale v prachu pluca trpia boli hlava od chemie hluk vybavenie stare sklamanie za to aku zodpovednost ma clovek. Demotivujuce pre mladich ludi ist sem a ani sa necudujem.

Pozitíva firmy

Asi nič

Negatíva firmy

Vysoko postavené normy za min.mzdu, ľudia tam lietajú, ženy dvíhajú tovar ťažší ako 15kg pritom na školení tvrdia že len do 15kg... skenery rozbité, opotrebované, na poobednej nezabezpečuju teplé jedlo, na šatniach špina a prach.

Súčasný zamestnanec Pred 27 dňami Bratislava

Pozitíva firmy

Platové ohodnotenie Pracovné prostriedky a benefity Istá prestíž aj keď to je diskutabilné

Negatíva firmy

Tlaky z vedenia a nedostatočná integrovanosť top managementu s reálnou situáciou Hlavne pri bezdymovom produkte fanaticko-dogmatický konsenzus o morálnej nadradenosti Človek si začne časom uvedomovať že nejde tak o zdravie fajčiarov ako skôr o FMO a stratu ziskov

Squalus - 17.05.2021

Negatívna

Bývalý zamestnanec Pred 28 dňami Michalovce

Pozitíva firmy

Nič pozitívne tam nieje

Negatíva firmy

Najhoršia sbska.. Prístup vedenia hrozný, špehovanie ľudí cez kameru.. Donašanie a bonzovanie zo strany zamestnancov ktorý robia na Pulte centrálnej ochrany, výplata mešká.. Jednoducho zlá sbska..

T-Systems - 14.05.2021

Na zamyslenie

Súčasný zamestnanec Pred 1 mesiacom Košice Perspektíva

Pozitíva firmy

Benefity, zlavy u mobilneho operatora, home office

Negatíva firmy

Na IT spolocnost velmi nizke platy, po niekolkych rokoch plat stale rovnaky

Súčasný zamestnanec Pred 1 mesiacom Bratislava Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

benefity, prostredie, starostlivosť o zamestnancov, firemné akcie, školenia, jazykové kurzy

Negatíva firmy

-