Bývalý zamestnanec Pred 3 roky Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

Benefity, plat, rozvoj

Negatíva firmy

Vedenie, jednanie so zamestnancami, neustále zmeny, nejednotné pistupy práce. Človek sa na poslednú chvíľu dozvie, že s ním ďalej nerátajú - nezáujem, že v dnešnej dobe si nenájdete novú prácu zo dňa na deň.

Ďalšie recenzie firmy Slovenská sporiteľňa

Bývalý zamestnanec Pred 9 dňami Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

plat na čas,teambuildingy, dobrý kolektív,odmeny,3pilier

Negatíva firmy

žiadny kariérny rast aj po viacerych rokoch vo firme pri veľmi dobrých výsledkoch firma neumožní presun na inú pozíciu v rámci iného oddelenia radšej si necháva mladých ľudí odísť než by ponúkla riešenie! systém postavený na hlavu,veľa nezmyslenych riešení v systémoch a procesných spracovaniach,ktoré oberajú o čas nielen klienta ale aj zamestnanca,firma a vedenie spoločnosti má viac negatívnych vlastnosti ako pozitívnych

Bývalý zamestnanec Pred 4 mesiacmi Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

Výplata na čas,inak nič moc,incentivy resp.odmeny 0 bodov

Negatíva firmy

Manažérka pobočky je neprofesionálna,nevie sa správať slušne ku zamestnancovi.Neustále výkyvy nálad.Tu v tejto banko poisťovni musíte byť špecialista na všetko.Musíte byt špecialista na úvery,micros úvery a účty pre podnikateľov.Skratka za jeden plat všetky pozície banky musíte vediet.Veľmi zle skusenosti.Neodporúčam moc.A teraz už pomaly viac telefonovania musíte vykonať ako call centrum.Bez dohodnuteho stretnutía už ani nevybavíte nic na pobočkách.

Odporúčanie pre management

Viac overiť manažérov v práci,mám pocit,že je to zbytočne platená pracovná sila

Súčasný zamestnanec Pred 1 rokom Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

Plat chodil včas , stravné listky,3.pilier

Negatíva firmy

žiadny kariérny rast mimo BA región, telefonovanie ako v call centre, plany predaja, fluktuácia zamestnancov, banka to bola v minulosti teraz skôr poisťovňa

Súčasný zamestnanec Pred 1 rokom Bratislava Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

Mzda vyplácaná na čas Slušné benefity 5 dní voľna navyše Príspevok do 3 piliera Teambuildingy

Negatíva firmy

Veľká fluktuácia zamestnancov, neprizerá sa na jednotlivca ale na číslo, neustály tlak na predaj, banka sa mení na poisťovňu, volanie klientom aj cez víkendy, po ukončení školy pomalý niekedy nemožný kariérny rast, lebo na dobré miesta posúvajú známosti.