Súčasný zamestnanec Pred 1 rokom Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

Plat chodil včas , stravné listky,3.pilier

Negatíva firmy

žiadny kariérny rast mimo BA región, telefonovanie ako v call centre, plany predaja, fluktuácia zamestnancov, banka to bola v minulosti teraz skôr poisťovňa

Ďalšie recenzie firmy Slovenská sporiteľňa

Bývalý zamestnanec Pred 1 mesiacom Bratislava Perspektíva

Pozitíva firmy

Výplata na čas,inak nič moc,incentivy resp.odmeny 0 bodov

Negatíva firmy

Manažérka pobočky je neprofesionálna,nevie sa správať slušne ku zamestnancovi.Neustále výkyvy nálad.Tu v tejto banko poisťovni musíte byť špecialista na všetko.Musíte byt špecialista na úvery,micros úvery a účty pre podnikateľov.Skratka za jeden plat všetky pozície banky musíte vediet.Veľmi zle skusenosti.Neodporúčam moc.A teraz už pomaly viac telefonovania musíte vykonať ako call centrum.Bez dohodnuteho stretnutía už ani nevybavíte nic na pobočkách.

Odporúčanie pre management

Viac overiť manažérov v práci,mám pocit,že je to zbytočne platená pracovná sila

Súčasný zamestnanec Pred 1 rokom Bratislava Perspektíva Odporúča

Pozitíva firmy

Mzda vyplácaná na čas Slušné benefity 5 dní voľna navyše Príspevok do 3 piliera Teambuildingy

Negatíva firmy

Veľká fluktuácia zamestnancov, neprizerá sa na jednotlivca ale na číslo, neustály tlak na predaj, banka sa mení na poisťovňu, volanie klientom aj cez víkendy, po ukončení školy pomalý niekedy nemožný kariérny rast, lebo na dobré miesta posúvajú známosti.

Súčasný zamestnanec Pred 2 roky Bratislava

Pozitíva firmy

5dni volna navyse, stravne listky plne hradene zamestmavatelom

Negatíva firmy

Nizka variabilna cast, z tej vam este vezmu po roku nekvalitu a este ak neplnite % za tablet tak strhavaju %. Vela zbytocnych mamazerov a ,,expertov” retail ktory tvori GRO zarobkov banky najhorsie ohodnoteni. Neustale tlaky na plnenie planov, na stetnutia aj pocas lockdownu. Tlacenie na robenie poistiek (v banke???) Vela servisu… a zbytocneho telefonovania. Ako sa mi tam prvy rok pacilo, druhy sa mi tam uplne zhnusío chodit. Myslim si,ze pre cloveka,ktory ma svedomie praca poradcu vhodna nieje.