Tipy na vianočné darčeky pre babičku

Obdarovať svojich blízkych niečím pekným k Vianociam jednoducho patrí. No ako každý rok nájsť niečo originálne, praktické a užitočné?

Napriek preplneným regálom v obchodoch sa častokrát nevieme rozhodnúť, ktorý darček pod stromček kúpiť. Pre tých, ktorí hľadajú inšpiráciu na vianočný darček pre babičku, sme pripravili niekoľko tipov, ktoré vám s tohtoročnými nákupmi pomôžu.

Rada varí?

Kto by nemal rád voňavé buchty, čerstvý koláč alebo jemné mäsko na tanieri? Najlepšie dobroty pre nás pripravujú práve naše babičky. Ako vďaku za všetky dobrôtky jej teda môžete kúpiť nového pomocníka do kuchyne. Napríklad hrniec na zaváranie, kuchynského robota či ručný mixér. Ak už všetko má, môžete prispieť pekným prestieraním či novou súpravou tanierov. Veď pri mnohých stravníkoch sa iste nejaké rozbili. Výborným pomocníkom je tiež držiak na kuchynské utierky či fóliu. A nezabudnite ani na zásteru s nápisom „Pre najlepšiu babku“.

Darčeky pre zdravie

Ľudský organizmus potrebuje v každom veku dostatočný prísun vitamínov a minerálov. Keďže seniori mávajú často postupne menšiu chuť do jedla, je potrebné ich dopĺňať inou formou, napríklad v podobe výživových doplnkov. Takýto darček môže vašej babičke priniesť podporu pre kĺby, trávenie, imunitu aj pleť.

Náš tip: Všetky výživové doplnky pre seniorov nájdete v Benu lekárni. Vybrať si môžete spomedzi mnohých prípravkov na vitalitu, zdravé vlasy, srdce a cievy aj duševnú pohodu. Potrebujete pri vianočných nákupoch šetriť? Mysleli sme aj na to. Stačí len využiť Benu lekáreň zľavový kód.

Niečo do záhradky

Ak sa vaša babička rada venuje záhradníčeniu, určite ju potešíte novým náradím. Pestuje kvety? Čo tak vybrať samozavlažovacie kvetináče? Ku kvetináčom môžete pridať aj set lopatky a hrabličiek zodpovedajúcich rozmerov. No a aby si po práci oddýchla, na pokojné chvíle počas letných večerov jej zaobstarajte pohodlné kreslo na terasu.

Pre babičky fešandy

Ženy v každom sa rady parádia. Pre babičky, ktoré vždy vyzerajú upravene, môžete pod stromček kúpiť novú kabelku, šatku, sveter alebo blúzku. Stačí, ak poznáte jej vkus a veľkosť. Môžete si byť istá, že v novom oblečení od vás sa čoskoro vyberie na nedeľnú prechádzku alebo na kávu s priateľkami. Ak si nie ste istá výberom oblečenia, darujte jej šperk. Čo tak napríklad zatvárací medailón s podobizňami vnúčat?

Pre krásnu pleť

Kozmetika v darčekovom balení nielen pekne vyzerá, ale urobí aj radosť. Pre staršie dámy vyberte krém na zrelú pleť s kyselinou hyalurónovou alebo kolagénom. Zvoliť môžete tiež darčekové kazety s vôňami, s kozmetikou na starostlivosť o telo a vlasy alebo regeneračné a vyživujúce sady. Výborným darčekom je i súprava na manikúru alebo kvalitný parfum.

Náš tip: Všetko pre starostlivosť o pleť, telo aj vlasy a tiež parfumy, toaletné vody a darčekové sety nájdete v internetovom obchode Elnino.sk. Kto by nemal rád výhodné nákupy? Zadajte v nákupnom košíku Elnino zľavový kód a zaplatíte menej.

Na chvíle oddychu

Dobrá kniha, hrejivý vankúšik či teplá deka sú darčekmi, ktoré doslova vyzývajú k odpočinku. Aby bola atmosféra zimných dní dokonalá, môžete pridať pekný svietnik a sviečku. Ešte stále hľadáte niečo nápaditejšie? Vyberte teda originálny hrnček s potlačou. Postačí rodinná fotografia či milý nápis, ktorý vás bude babičke pripomínať. Môžete si byť istá, že čaj alebo káva z neho jej budú chutiť ešte viac ako inokedy.

Články, ktoré by vás mohli zaujímať

Je váš kolega psychopat? Ako to spoznáte?

Vzťahy na pracovisku sú rôzne. Máte super šéfa a skvelých kolegov? Môžete sa považovať za šťastlivca. Nie všetci majú toľko šťastia. Niekedy dokonca môžu aj pochybovať o duševnom zdraví svojich kolegov. Ako spoznať, či váš kolega nie je z druhej skupiny?

Ako prebieha pohovor v spoločnosti NESS KDC a na čo sa pripraviť?

Prinášame Vám rozhovor o tom, ako vyzerá pohovor vo firme NESS KDC. Čo Vás čaká a neminie? A aké vlastnosti sú pre kandidátov na pracovné pozície kľúčové?

Spočítaj si čistú mzdu v roku 2018: Čo treba odčítať od hrubej mzdy?

Väčšina zamestnancov na svojej výplatnej páske vidí číslo, ktoré je menšie než to, ktoré majú napríklad uvedené v zmluve. Prečo? Hrubá mzda zahrnuje niekoľko položiek, ktoré musíte odrátať, aby ste dostali čistú mzdu. Ako čistú mzdu vypočítate?

Ďalšie články