Čo poteší pod vianočným stromčekom muža? Máme pre vás skvelé tipy

Aj vy každý rok márne dumáte nad tým, čo kúpiť pod stromček pre svojho partnera, brata alebo otca? Na túto otázku sa snaží nájsť odpoveď aj mnoho iných žien.

Aby sme vám to trochu uľahčili, zozbierali sme pre vás niekoľko tipov na vianočné darčeky pre mužov. Nakupovanie tak zvládnete oveľa rýchlejšie a namiesto hľadania darčekov si budete môcť vychutnať kúsok predvianočnej pohody.

Ako nájsť ten najlepší darček?

Vybrať vianočný darček pre muža tak, aby nezostal ležať na dne skrine, nie je vôbec ľahké. O to viac, ak vám na obdarovanom špeciálne záleží. Základom dokonalej voľby je poznať ho tak, ako ho nepozná nikto iný. Ak chcete zaručený tip, pokúste sa „čítať medzi riadkami“. Stačí, ak po návrate z posilňovne spomenie, že sa mu trhá športová taška alebo si povzdychne, že by potreboval nové svetlo na bicykel. Len sa teda pozorne započúvajte.

Pre športovo založených

Každý aktívny športovec ocení nové športové oblečenie alebo potreby. Vyberajte podľa športu, ktorému sa venuje. Potrebuje nové tepláky, mikinu, tričko, nepremokavú bundu alebo termo bielizeň? Iste tiež využije ponožky z priedušných materiálov, ktoré dobre odvádzajú pot. Ak však budete preňho vyberať športové potreby, nekupujte ich ako prekvapenie. Každý športovec má predsa len svoje špecifické požiadavky. Aj darček, o ktorom bude vopred vedieť, sa však ráta, ak ho vyberiete spolu.

Pre motorkárov

Každý muž, ktorý rád jazdí na motorke, ocení kvalitnú motorkársku bundu, nohavice, rukavice, topánky či prilbu. Pri nákupe vsaďte na kvalitu, ktorá vydrží. Skontrolujte zapínacie mechanizmy a možnosť uzatvárania vetracích otvorov. Pre chladné počasie môžete vybrať aj vyhrievané moto oblečenie.

Náš tip: Všetko pre bicyklovanie, korčuľovanie, fitness, beh a mnoho ďalších zimných aj letných športov nájdete na jednom mieste v obchode Insportline. Nakúpite v ňom aj potreby a oblečenie pre motorkárov. A ak pri nákupe využijete Insportline zľavový kupón, ešte aj ušetríte.

Komu fandí?

Väčšina mužov patrí k oddaným športovým fanúšikom. Patrí medzi nich aj ten, pre ktorého hľadáte darček pod stromček? Potom ho na Vianoce môžete prekvapiť svetrom či šálom vo farbách jeho obľúbeného športového klubu. A nezabudnite si k najbližšiemu zápasu k nemu prisadnúť a pozerať ho spolu s ním.

Vyberte hodinky

Hodinky aj napriek používaniu mnohých moderných technológií nestrácajú na popularite. Preto ak hľadáte niečo výnimočné, určite budú pre vás tou správnou voľbou. Váš výber podriaďte štýlu obliekania obdarovaného. Pre večného elegána s kravatou zvoľte luxusné hodinky. Pre muža, ktorý trávi veľa času v prírode alebo športovaním, zvoľte zasa športový model. Alebo má rád technologické novinky? V tom prípade budú tou najlepšou voľbou smart hodinky.

Náš tip: Kvalitné hodinky pre každého muža nájdete v obchode Timestore. Zdajú sa vám hodinky ako vianočný darček príliš drahé? Potom iste oceníte úsporu, ktorú vám prinesie Timestore zľavový kód.

Oblečenie na každý deň aj do práce

Niekoľko nových kúskov do šatníka poteší aj muža, ktorý nedbá o najnovšie módne trendy. Ak k tomu nemá rád nakupovanie, jeho radosť bude dvojnásobná. Vaším darčekom mu predsa ušetríte nekonečné hľadanie v obchodoch. Na nákupy oblečenia vám stačí len poznať jeho vkus a veľkosť. Pre dokonalosť nového outfitu nezabudnite ani na módne doplnky.

Články, ktoré by vás mohli zaujímať

Daňové priznanie za rok 2017

Daňové priznanie už nám dýcha na krk. Zdanenie príjmov sa týka osôb, ktoré v roku 2017 vykázali príjem v určitej výške. V akej? Do kedy musíte daňové priznanie podať? A kedy sa vám zdanenie vyhne?

Takto mileniáli menia trh práce

S tým ako generácia Baby Boomers starne, zanecháva za sebou miesto pre generáciu X a generáciu Y, teda mileniálov. Pozrite sa, ako tieto generácie menia management firiem a pretvárajú trh práce a samotnú ekonomiku.

Ako vypočítať percentá ? + Príklady

S istotou môžeme povedať, že ľudia sa delia na dve skupiny. Prvá skupina sú tí, ktorí sú matematicky nadaní a druhá skupina sú tí, ktorí sú matematicky menej zdatní.

Ďalšie články