Koncepcia značky Clinique

Koncepcia, ktorá bola základom značky Clinique, sa stala účinnosťou všetkých výrobkov vyrábaných spoločnosťou.

Špecialisti spoločnosti neustále spolupracujú so zdravotníckymi zariadeniami a profesionálnymi kozmetológmi s cieľom ponúknuť svojim zákazníkom mimoriadne kvalitné výrobky, ktoré zaručujú viditeľné výsledky.

História značky sa začala vytvorením línie kozmetiky Clinique

Keď si švagriná zakladateľa slávnej kozmetickej spoločnosti Estee Lauder prečítala v časopise Vogue rozhovor s vynikajúcim odborníkom v oblasti dermatológie a kozmetológie Normanom Orentrekom. Lekár tvrdil, že pri správnej starostlivosti môžete pokožku urobiť dokonalú, bez ohľadu na to, aká je od prírody. Vedenie Estee Lauder navrhlo spoluprácu Normanovi Orentrekovi, ktorého výsledkom bola starostlivosť o kozmetiku Clinique, predstavená v niekoľkých sériach.

  • Kozmetika Clinique 3-Step Skin Care System;
  • Anti-Ageing;
  • Body Care;
  • Cleansers and Exfoliators;
  • Eye and Lip Care;
  • Skin Supplies for Men;
  • Sun Protection;
  • Superdefense a ďalšie.
Koncepcia značky Clinique

Vedecký prístup, jedinečné vzorce a starostlivo vybrané ingrediencie urobili z výrobkov značky čarovný prútik pre každú ženu, ktorá sa usiluje o dokonalý vzhľad. Po ošetrovacích výrobkoch sa objavila séria dekoratívnej kozmetiky Clinique, ktorá maskuje existujúce nedokonalosti a zdôrazňuje dôstojnosť. Spoločnosť tu vynikala aj tým, že spotrebiteľom ponúkala nielen širokú paletu odtieňov a bohatý sortiment, ale aj výrobky, ktoré umožňujú starostlivosť o pleť. V súčasnej dobe každá žena sníva o kúpe Clinique kozmetiky.

Spoločnosť vytvorila špeciálnu líniu parfumérie Clinique, ktorú si určite bude chcieť kúpiť každý znalec. Značka uviedla svoju prvú vôňu na trh v roku 1971 a odvtedy sú parfumy Clinique nemenej populárne ako kozmetické výrobky. Parfémy pre ženy a mužov sa rozlišujú jasnými a nezabudnuteľnými kompozíciami, ktoré dávajú extrémne pozitívne emócie a náboj pozitívnej energie po celý deň.

Prevenciou filozofie vône značky a jej voňavej vizitky sú parfémy Clinique Happy, vydané v mužskej a ženskej verzii. Ľahká kvetinovo-drevitá vôňa mnohým sa páčila a stala sa symbolom tepla, slnka a dobrej nálady v jednej fľaši.

Články, ktoré by vás mohli zaujímať

Živnosť popri zamestnaní 2018: Výhody a rozdiely

Máte trvalý pracovný pomer, ale rozmýšlate nad založením živnosti popri práci? Potrebujete súhlas zamestnávateľa. Trochu inak to bude aj s odvodmi. Je živnosť popri práci výhodná?

Najdôležitejšie pre nás je byť naladený na tú istú vlnu, hovorí Zuzana Andel, Head of HR v INLOOPX

Poďte sa s nami pozrieť na priebeh pohovoru v INLOOPX spolu so Zuzanou Andel, Head of HR v INLOOPX a zistite, čím sa na pohovore odlíšite od ostatných uchádzačov.

Ošetrovanie člena rodiny - kedy mám nárok na podporu?

Zaujíma vás aké sú podmienky, pokiaľ sa chcete starať o svojho vážne chorého príbuzného? Koľko voľna môžete na ošetrovanie člena rodiny dostať v roku 2021? Kedy máte nárok na podporu a ako funguje pandemická OČR? Viac sa dočítate v tomto článku.

Ďalšie články