PARTNERS GROUP SK, odborníci, ktorí Vás prevedú svetom financií

Spoločnosť PARTNERS GROUP SK je lídrom v oblasti poskytovania finančných služieb a spolupracuje s poprednými firmami na slovenskom trhu. Nahliadnite s nami do zákulisia spoločnosti a zistite, aká je jej firemná kultúra.

Chceme byť k ľuďom blízko

Centrála spoločnosti sídli v Slávičom údolí 106, v Bratislave. Našim cieľom je urobiť službu kvalitného a objektívneho finančného plánovania čo najdostupnejšou, preto aktívne budujeme sieť pobočiek a profesionálnych klientskych centier po celom Slovensku, v ktorých aktuálne pôsobí viac ako 1200 finančných odborníkov.

Pracovné prostredie tvoria hlavne ľudia

Prostredie aj atmosféra u nás, je veľmi príjemná. Chceme, aby naše kancelárie fungovali ako inkubátor pre nové talenty a stvorili budúce hviezdy. Vytvorenie profesionálneho výzoru pracovného prostredia a dobrej atmosféry, je pre náš biznis kľúčové.

Príjemné prostredie u nás v PARTNERS GROUP SK vytvárajú hlavne ľudia a ich vzťahy v tíme, ktorí našim klientom prinášajú ešte kvalitnejšie služby.

Práca u nás so sebou prináša kopec výhod

Uvedomujeme si, že ľudia sú základom úspechu každej spoločnosti. Teda robíme maximum pre to, aby sme pre našich spolupracovníkov zaistili prvotriedne podmienky, ktoré podporujú kariérny rast. Zaviedli sme u nás prepracovaný systém benefitov, ktorého cieľom je motivovať, zabezpečiť nadštandardné podmienky pre prácu a napokon odmeniť za skvelé výsledky.

Náš balíček zahŕňa systém podpory podnikania, transparentný provízny systém aj odmeny za dobre odvedenú prácu. Čas mimo pracovnú dobu trávime so spolupracovníkmi na firemných podujatiach a za ich prácu na nich čakajú odmeny formou Partners Awards či letné a zimné cesty do zaujímavých svetových lokalít.

Výnimočný dôraz kladieme na vzdelávanie

Ponúkame semináre a tréningy pod vedením skúsených koučov. Medzi ďalšie atraktívne formy vzdelávania u nás patrí aj e-learning alebo trainee akadémia.

Sme tím odborníkov, ktorý Vám ušije portfólio na mieru

Keby máme našu firmu predstaviť človeku, ktorý o nás nikdy nepočul, pravdepodobne by sme sa predstavili ako PARTNERS GROUP SK, firma, ktorá ponúka komplexný pohľad na osobné financie.

Venujeme sa finančnému sprostredkovaniu a finančnému plánovaniu. Prácou našich finančných odborníkov teda je na základe dôslednej analýzy klientových financií vytvoriť finančný plán, ktorý plne zodpovedá požiadavkám a potrebám klienta.

Prípravou a sprostredkovaním portfólia ušitého na mieru sa vzájomná spolupráca ani zďaleka nekončí. Práve naopak, v rámci správy osobných financií klientov si spoločnosť zakladá na dlhodobej starostlivosti a pravidelnom klientskom servise.

Plné vrecká ocenení

Spoločnosť PARTNERS GROUP SK získala viacero ocenení, či už od obchodných partnerov alebo od nezávislých inštitúcií. Najprestížnejším získaným ocenením sú pre firmu Diamanty slovenského biznisu v kategórii Bratislava 2014 a Diamanty slovenského biznisu v čitateľskom hlasovaní 2014.

Spolupracujeme s úspešnými firmami

Spoluprácu s nami uzavreli spoločnosti zvučných mien. Našimi obchodnými partnermi sú dnes napríklad spoločnosti Aegon, Allianz, Amundi, Axa, Colonnade, eic, Generali, mBank, MetLife, NN, Prima Banka, SLSP, UniCredit Bank, Union, Uniqa, VÚB Banka, VÚB Generali a mnoho iných.

Úspech nie je náhoda, je to rozhodnutie

Poskytujeme príležitosť každému, kto chce byť úspešný a je motivovaný pre to niečo aj urobiť. Pracovné miesta vo finančníctve patria medzi najlepšie platené pozície.

Prostredníctvom nášho know-how, technickej, informačnej, obchodnej a marketingovej podpory Vám PARTNERS GROUP SK otvorí nové príležitosti pre kariérny rast. Rozhodnite sa rásť s nami.

Články, ktoré by vás mohli zaujímať

Pracovné ponuky cez LinkedIn –⁠ ako si vytvoriť žiadosť o prijatie do zamestnania

To, že sociálne siete sú dnes veľkým pomocníkom pri získavaní práce nie je žiadnou novinkou. LinkedIn je práve takou sociálnou sieťou. Pomôže vám vytvoriť si online životopis a nájsť prácu. Ako? Čítajte ďalej a dozviete sa to.

V čom začať podnikať? Tipy, kde sa to vyplatí

Chceli by ste byť pánom svojho času? Už vás nebaví neustála rutina v práci, ranné vstávanie a neskorý návrat domov? Skúste podnikať. V čom? Prinášame pár nápadov, v čom sa dnes vyplatí začať podnikanie.

Soft skills: Zaboduj s nimi na pohovore

Hľadáte prácu, ale nedarí sa vám? Dostali ste sa na pohovor, ale aj tak vás nezobrali? Príčin môže byť niekoľko. Od zle napísaného životopisu až po vaše vystupovanie. Nezabudli ste na niečo? Čo tak ukázať vaše „jemné“ zručnosti?

Ďalšie články