Pohovory bleskovo

Prečítajte si kariérne články o práci, HR a podnikaní. Poradíme vám s hľadaním práce, napísaním životopisu, pracovnými zmluvami a taktiež s diskutovanou témou platov a peňazí.

Zoradiť podľa:

Vyhľadať článok

Ako zažiariť na pracovnom pohovore v DPD?

Spravte pred pohovorom všetko pre to, aby ste boli úspešný. O tom, ako sa na pohovor pripraviť a na čo nezabudnúť, sme sa rozprávali so Silviou Slušnou, HR manažérkou kuriérskej spoločnosti DPD.

Balíček benefitov v Union vám vyčarí úsmev na tvári. A čo vás čaká na pohovore?

Čaká vás pohovor v Unione? Prejdite si ho s nami krok po kroku a nenechajte nič na náhodu. Aké silné vlastnosti vyzdvihnúť a čo na pohovore neskúšať? Dozviete sa v článku nižšie.

Vyčarujte recruiterom v Curaprox úsmev na tvári

Čím zaujať a čoho sa vyvarovať na pohovore do firmy Curaprox? Na naše otázky odpovedala Lucia Potúčková, HR manažérka CURAPROX. Pozrite sa do zákulisia firmy a zistite, čím sa líši od ostatných zamestnávateľov.

Čím dostať recruiterov v Slovenskej sporiteľni na svoju stranu?

Premýšľate nad prácou v Slovenskej sporiteľni? Zistite o nej čo najviac. Ako prebieha pohovor? A aké sú benefity pri práci? Odpovedá Janka Steckerová, vedúca HR LAB Slovenskej sporiteľne.

Čím je prijímací pohovor v AXA odlišný?

Toto a ešte oveľa viac sme sa opýtali Andrey Hrdovej, Senior Recruiter & Talent Špecialistky v AXA. Nahliadnite s nami do zákulisia tejto spoločnosti a buďte pred pohovorom múdrejší.

Ako chutí práca v Tchibo? Zistite detaily prijímacieho pohovoru

Uvažujete nad prácou v Tchibo? Alebo vás už dokonca pozvali na pohovor? Čo od neho čakať a ako sa pripraviť nám prezradila HR riaditeľka Tchibo, Martina Ježková.

Na pohovor do Allianz - SP sa dobre pripravte a vyzdvihnite svoje skúsenosti

Chystáte sa na pohovor do Allianz - SP? Ako prebieha a čo vás môže zaskočiť sa dozviete nižšie. Naše otázky zodpovedala Barbora Andrejuvová, senior recruiterka v Allianz - SP.

Čím je pohovor v OBI neOBIčajný?

Neviete si rady s prípravou na pohovor v OBI? V tomto článku zistíte všetko potrebné. Vyspovedali sme vedúcu oddelenia ľudských zdrojov, Niké Blechovú.

Čo čakať na pohovore vo firme Plzeňský Prazdroj Slovensko a ako sa odlíšiť od ostatných kandidátov?

Katarína Kratochvílová, Senior Talent Acquisition Specialist vo firme Plzeňský Prazdroj Slovensko, nám priblíži priebeh pohovoru a definuje, aké vlastnosti by podľa nej mal mať každý úspešný uchádzač.

Tatra banka si na pohovore cení úprimnosť a drive

Július Benko, riaditeľ odboru ľudských zdrojov Tatra banky, nám prezradil zopár tipov, ktoré by vám mohli pomôcť zvládnuť pohovor na výbornú. Aké to sú?