Pohovory bleskovo

Prečítajte si kariérne články o práci, HR a podnikaní. Poradíme vám s hľadaním práce, napísaním životopisu, pracovnými zmluvami a taktiež s diskutovanou témou platov a peňazí.

Zoradiť podľa:

Vyhľadať článok

Vyčarujte recruiterom v Curaprox úsmev na tvári

Čím zaujať a čoho sa vyvarovať na pohovore do firmy Curaprox? Na naše otázky odpovedala Lucia Potúčková, HR manažérka CURAPROX. Pozrite sa do zákulisia firmy a zistite, čím sa líši od ostatných zamestnávateľov.

Čím dostať recruiterov v Slovenskej sporiteľni na svoju stranu?

Premýšľate nad prácou v Slovenskej sporiteľni? Zistite o nej čo najviac. Ako prebieha pohovor? A aké sú benefity pri práci? Odpovedá Janka Steckerová, vedúca HR LAB Slovenskej sporiteľne.

Čím je prijímací pohovor v AXA odlišný?

Toto a ešte oveľa viac sme sa opýtali Andrey Hrdovej, Senior Recruiter & Talent Špecialistky v AXA. Nahliadnite s nami do zákulisia tejto spoločnosti a buďte pred pohovorom múdrejší.

Ako chutí práca v Tchibo? Zistite detaily prijímacieho pohovoru

Uvažujete nad prácou v Tchibo? Alebo vás už dokonca pozvali na pohovor? Čo od neho čakať a ako sa pripraviť nám prezradila HR riaditeľka Tchibo, Martina Ježková.

Na pohovor do Allianz - SP sa dobre pripravte a vyzdvihnite svoje skúsenosti

Chystáte sa na pohovor do Allianz - SP? Ako prebieha a čo vás môže zaskočiť sa dozviete nižšie. Naše otázky zodpovedala Barbora Andrejuvová, senior recruiterka v Allianz - SP.

Čím je pohovor v OBI neOBIčajný?

Neviete si rady s prípravou na pohovor v OBI? V tomto článku zistíte všetko potrebné. Vyspovedali sme vedúcu oddelenia ľudských zdrojov, Niké Blechovú.

Čo čakať na pohovore vo firme Plzeňský Prazdroj Slovensko a ako sa odlíšiť od ostatných kandidátov?

Katarína Kratochvílová, Senior Talent Acquisition Specialist vo firme Plzeňský Prazdroj Slovensko, nám priblíži priebeh pohovoru a definuje, aké vlastnosti by podľa nej mal mať každý úspešný uchádzač.

Tatra banka si na pohovore cení úprimnosť a drive

Július Benko, riaditeľ odboru ľudských zdrojov Tatra banky, nám prezradil zopár tipov, ktoré by vám mohli pomôcť zvládnuť pohovor na výbornú. Aké to sú?

Čo od vás budú žiadať recruiteri v IKEA? Pýtali sme sa Petry Kováčovej, HR Generalist v IKEA Bratislava

Čaká vás pohovor vo firme IKEA? Alebo ešte len premýšľate, či by ste sa na ich voľné pracovné miesto hodili? Zistite, aké má IKEA firemné hodnoty a akými benefitmi pre zamestnancov sa od ostatných zamestnávateľov odlišuje.

Čím zaujmete recruiterov v Generali? Dobrou energiou a chuťou na sebe pracovať.

Hľadáte prácu? Tím odborníkov v Generali má dvere otvorené. Pozrite sa na priebeh prijímacieho pohovoru a nenechajte nič na náhodu.