Pohovory bleskovo

Prečítajte si kariérne články o práci, HR a podnikaní. Poradíme vám s hľadaním práce, napísaním životopisu, pracovnými zmluvami a taktiež s diskutovanou témou platov a peňazí.

Zoradiť podľa:

Vyhľadať článok

Ako vyvolať u recruiterov v ZSE WOW efekt?

Chystáte sa na pohovor do ZSE? Pripravili sme pre vás manuál ako zvládnuť pohovor na jednotku. Naše otázky zodpovedala Judita Cisáriková, vedúca HR Business Partners v ZSE.

Chcete sa na pohovore v H&M odlíšiť od ostatných? Tu je zoznam cenných rád

Čaká vás pohovor vo firme H&M? Prezradíme vám, s akými vlastnosťami najlepšie zapadnete do tímu nadšencov a čím všetkým vás môžu manažéri počas pohovoru prekvapiť.

Čo sa odohráva za zatvorenými dverami pohovorov vo firme VACUUMSCHMELZE, s.r.o.? Zistite viac

Aké benefity ponúka VACUUMSCHMELZE, s.r.o. svojim pracovníkom? A aké prijímacie konanie čaká na uchádzačov o voľné miesta? Odpovedala Ing. Andrea Hadbábna, HR Business Partner vo firme VACUUMSCHMELZE, s.r.o.

Na pohovore v ECCO záleží aj na prvom dojme

Máte záujem o prácu v ECCO? Pozrite sa s nami, čo vás na pohovore čaká. Nižšie sa dozviete, ako na osobnom stretnutí zaujať a vyjsť z pohovoru ako víťaz.

Čo vás čaká a neminie na pohovore v Student Agency?

Poslali ste životopis do Student Agency a pozvali vás na pohovor? Odhoďte stres a poďte sa s nami pozrieť na celý priebeh prijímacieho konania. Aké vlastnosti spomenúť? A čomu sa naopak vyhnúť? Dozviete sa nižšie.

Ako vyzerá pohovor v spoločnosti Brose Prievidza a na čo sa pripraviť?

Boli ste pozvaný na pohovor do firmy Brose Prievidza a neviete čo od neho čakať? Pozrite sa s nami na celý priebeh recruitmentu a zistite, na čo sa pripraviť.

Čím si získate recruiterov na pohovore v Henkel?

Odpoveď nám prezradila Zuzana Kaňuchová, Hovorkyňa/Riaditeľka korporátnej komunikácie Henkel Slovensko. Pozrite sa s nami na priebeh pohovoru v Henkel a nenechajte nič na náhodu.

Tajný recept, ako zvládnuť pohovor v Deichmanne odhalený

Čaká vás pohovor vo firme Deichmann? Nepodceňte prípravu, buďte úprimný a nechajte doma stres. Viac rád, ako na pohovore zažiariť nájdete nižšie.

Čo v kandidátoch najčastejšie hľadajú recruiteri Kiwi.com?

Zaujímate sa o prácu v Kiwi.com? Alebo ste už boli pozvaný aj na osobný pohovor? Poďte sa s nami bližšie pozrieť na to, čo si pre vás prichystali recruiteri.

Recept na zvládnutie pohovoru v Martinuse: Buď sám sebou a nezabudni si priniesť úsmev

Patríš medzi knihomoľov, ktorí dokážu zhltnúť knihu za jeden deň a si vždy pozitívne naladený? Tak to sa budeš do tímu Martinusákov hodiť. Pozri sa na priebeh pohovor v Martinuse a zisti, čoho sa vyvarovať. Na naše otázky odpovedala Jana Gregor Simanová.